לוגו שחור

כל מה שחשוב שיהיה בתוך אולם לכנסים

אנשים רבים זקוקים לאולם כנסים, אם זה לאירוע גיבוש של חברה, כנס של השקת מוצר ועוד. אולם כנסים יכול להיות המצע המושלם לקידום מערכות יחסים עסקיות, שיווק חברה, הרחבת הידע והמיומנויות של אנשים ועוד. בגלל המטרות החשובות הללו חשוב לבחור היטב אולם לכנסים. במאמר זה נחקור את האלמנטים המרכזיים שחשוב שיהיו באולם כנסים!

חלל מתאים בגודלו

כל כנס הוא אחר מבחינת כמות הקהל שהולכת להגיע אליו, וחשוב לוודא שהאולם שתבחרו מתאים לכמות שלכם. כנס של 50 אנשים יכול להתקיים באולם קטן לעומת כנס של 500 איש שמצריך חלל אחר לגמרי.מקומות ישיבה נאותים

בין אם הכנס שלכם קצר או ארוך, עדיין חשוב שכולם יוכלו לשבת בנוחות. על כן אחד ההיבטים החשובים של אולם כנסים הוא מושבים נוחים ופריסה טובה שלהם. שימו לב גם שיש מרווח מספק בין המושבים והשורות כדי שניתן יהיה לנוע בנוחות. בהתאם לאופי הכנס התאימו גם את הפריסה של מקומות הישיבה- אם זה ישיבה של אולם תיאטרון מול במה כדי לצפות בהרצאה, או שולחנות עגולים עם כיסאות מסביבם לצורך סדנאות ודיונים.

ציוד טכני

חשוב שבאולם יהיה ציוד טכני איכותי שתוכלו להשתמש בו לצרכים השונים של הכנס. זה כולל את מערכות הסאונד, מיקרופונים, מקרן, מסך, תאורה וכדומה. כשתקרינו מצגות או סרטים חשוב שהם ייראו כמו שצריך על המסך, וכשיש דוברים- חשוב שאפשר יהיה לשמוע אותם היטב בכל מיקום באולם. שימו לב שגם יש לכם איך לחבר מחשב נייד במידת הצורך למערכת ושזה עובד חלק. ציוד טכני שעובד היטב ישפר את החוויה של הדוברים והאורחים שבכנס שלכם.

במה ופודיום

ברוב הכנסים יהיה מי שיעלה וידבר, ועל כן חשוב שתהיה במה מוגבהת ופודיום מכובד כך שכולם יוכלו לראות את הדוברים ולהתמקד בהם. אם יש לכם פאנל של דוברים צריך שהבמה תוכל להכיל את כל האנשים שיעלו, כולל כיסאות או כורסאות לצורך הנוחות.

חלל להפסקה

בין פאנל אחד לאחר אנשים ירצו לנוח, להירגע ולדבר אחד עם השני. חשוב לוודא שיש באולם חלל נוח שאפשר להירגע בו, שיש בו מקומות ישיבה, שולחנות לצורך אחסון הכיבוד, מזגן טוב ועוד. אם יש גם חלל חיצוני שאפשר להשתמש בו כדי לשאוף אוויר צח- זה גם מצוין. בנוסף, כדאי לוודא שבאזור יש גישה נוחה לשירותים כי גם זה חלק חשוב מההפסקה שבכנס.צור קשר

5000 ש"ח הנחה לסוגרים אירוע!

דילוג לתוכן