לוגו שחור

מה חשוב לעשות כשעורכים אירועים עסקיים במרכז?

לאירועים עסקיים יש הרבה מאוד מטרות ויתרונות, ביניהם יצירת קשרים, שימור לקוחות, גיבוש עובדים ועוד. בין אם מדובר בכנס גדול או סמינר לעובדים, אירועים עסקיים במרכז מציעים הזדמנויות רבות לצמיחה עסקית. אבל כדי להבטיח שהאירוע שלכם יהיה הצלחה מסחררת, חשוב לשים לב למספר גורמים- עליהם נפרט ממש כאן לפניכם.

קביעת היעדים

לפני שתתחילו בתכנון האירוע העסקי, כדאי לכם להגדיר את המטרה והיעדים של האירוע. מה אתם רוצים להשיג? מה יוגדר כהצלחה? ברגע שתבינו את המטרה תוכלו לעצב כל היבט של האירוע בהתאם לכך, החל מבחירת החלל ועד לדוברים באירוע.

בחירת המקום

הבחירה במקום הנכון לקיום האירוע היא דבר חשוב ביותר. במרכז יש שלל חללים שלכל אחד מהם יש יתרונות שונים ביניהם אתם יכולים לבחור. קחו בחשבון גורמים שונים כגון נגישות, קיבולת קהל והמתקנים שבמקום. בנוסף, כדאי לבדוק את הדרישות הטכניות שלכם והאם המקום המיועד יכול לענות עליהם.

 

קהל היעד

זיהוי קהל היעד של האירוע שלכם הוא גורם משמעותי בתכנון שלו. חשוב להתאים את האירוע לקהל כך שהוא יענה על כל הצרכים והאינטרסים שלהם. התוכן, התאריך והשעה והפורמט צריכים להתאים לקהל- ורק כך תוכלו להבטיח את זה שהם יהיו מעורבים באירוע ומרוצים ממנו.

תוכן, תוכן, תוכן

הלב של כל אירוע עסקי הוא התוכן שבו. חשוב לוודא שהדוברים, המצגות, הסדנאות וכל דבר נוסף שאתם משבצים במהלך האירוע לא רק יהיו אינפורמטיביים ויבשים- אלא גם מעניינים ומסקרנים. חשבו על דרכים לשלב אלמנטים אינטראקטיביים שונים כדי לשמור על הקהל בערנות גבוהה. אסטרטגיית תוכן טובה ומחושבת היטב יכולה לשפר משמעותית את החוויה של כל אורחי האירוע.

כיבוד ושתייה

אתם רוצים שלאורחים שלכם יהיה נעים במהלך האירוע, על כן חשוב להשקיע גם בכיבוד ושתייה. בחרו במאכלים מגוונים כדי שיתאימו לטעמים שונים. בנוסף, השקיעו בשתייה- גם בשתייה אלכוהולית וגם בשתייה קלה. שתייה אלכוהולית ברמה גבוהה כגון בקבוקי יין ושמפניה יכולים להקפיץ את האירוע כולו ולייצר אווירה נעימה.

שיווק וקידום האירוע

חשוב שתפיצו את האירוע ותקדמו אותו כי אתם רוצים שהקהל הרלוונטי יגיע. זה יכול לכלול שיווק במייל, במדיה החברתית וגם בהדפסת מודעות ותפוצה שלהם. שלבו גם קישור לאישור הגעה לאירוע כך שתוכלו להתכונן לכמות האנשים שתגיע. באירוע עצמו מומלץ גם להביא מתנות ומרצ׳נדייז כדי שכל מי שהשתתף יזכור את האירוע לטובה!

צור קשר

5000 ש"ח הנחה לסוגרים אירוע!

דילוג לתוכן